Tehran
Mostly Cloudy

درباره ما

سرای دلگشا یکی از مراکز خریدی مدرنی است که با وفاداری به ساختارهای سنتی بازار و در قلب آن یعنی خیابان پانزده خرداد قرار دارد. هدف اصلی این مرکز خرید آن‌است که به قطب نمایشگاه دائمی عرصه محصولات با کیفیت ایرانی برای مشتریان خُرد و عمده بدل شود و ضمن آن بتوانند استانداردهای مراکز خرید در بازار تهران را افزایش دهد.

سرای دلگشا در مساحتی به وسعت 50 هزارمتر مربع ساخته شده و در 1600 واحد تجاری در 10 طبقه در آن فعالیت می‌کنند. به طور متوسط هر واحد این مرکز خرید باعث اشتغال مستقیم سه نفر و اشتغال غیرمستقیم ده‌ها نفر دیگر شده است. این یعنی سرای دلگشا با احتساب نیروهای خدماتی خود مجموعا 5000 شغل مستقیم ایجاد کرده است.

مزیت سرای دلگشا برای مشتریان حضور در بورس کالاهای با کیفیت ایرانی، امکان مقایسه کالاهای مختلف و دسترسی به بهترین قیمت‌ها از معتبرترین برندهای بازار است در کوتاه‌ترین زمان است. فروشندگان نیز با حضور در سرای دلگشا همزمان از اتمسفر و اعتبار بازار و امکانات و مزیت‌های این مرکز خرید مدرن بهره می‌برند.

این مرکز خرید اساساً نمایشگاهی است برای توزیع کالا در سطح تهران و کشور که خریداران عمده را به طور خاص مد نظر دارد. البته این ویژگی تنها مختص سرای دلگشا نیست و مراکز خرید دیگری که در قلب بازار تهران هستند نیز این ویژگی را دارند.

اما ویژگی ممتاز مجتمع تجاری دلگشا را باید حمایت از تولید با کیفیت ملی و جوانان دانست. این مرکز خرید می‌خواهد نمایشگاه تولیدکنندگان ایرانی باشد، به همین دلیل به جز بخش کمی از محصولات سرای دلگشا که وارداتی هستند، اکثریت محصولات ارائه شده از باکیفیت‌ترین محصولات داخل کشور تأمین شده‌اند.

مدرن اما وفادار به سنت بازار

بازار بزرگ دلگشا با تمام ویژگی‌های مدرنی که دارد به سنت بازار هم وفادار مانده است تا مشتریان عزیز علاوه بر دریافت امکانات ضروری در محیطی زیبا میهمان ما باشند.

مرکز خریدی برای تمام فصول

سرای دلگشا به عنوان یک مرکز خرید مدرن در دل یکی از سنتی‌ترین مراکز خرید ایران یعنی بازار تهران، نمایشگاهی دائمی برای کالاهای با کیفیت ایرانی و خارجی

امکانات رفاهی

شما تمام امکاناتی را که برای یک خرید آرامش بخش نیاز دارید در اختیار خواهید داشت. فودکورت مجهز و مدرن این مجموعه تمام نیازهای غذایی شما را برآورده می‌کند

پارکینگ در دل بازار

در حال حاضر پارکینگی در خیابان خیام و در نزدیک سرای دلگشا در حال ساخت است که دیگر جای نگرانی برای مشتریان و بازدیدکنندگان نباشد

با عضویت در شبکه های اجتماعی بازار بزرگ دلگشا ، از آخرین اخبار ، تصاویر و ویدئو های ما با خبر شوید.